Cennik - izolacje natryskowej i ocieplanie poddaszy pianką w Warszawie

Ceny ociaplania poddasza w Warszawie

Pytanie o ocieplanie poddaszy pianką i cenę powinno być zadane dopiero po wszystkich konsultacjach, pomiarach i uzgodnieniach dokonanych na miejscu u Klienta. Jest to najrozsądniejsze postępowanie zarówno dla zamawiającego, jak i dla wykonującego usługę.

Konsultacje i wycena ocieplenia pianką są bezpłatne.

Nic nie zastąpi spotkania, podczas którego omówione zostaną różne sposoby wykonania izolacji natryskowej. Takie konsultacje są szczególnie potrzebne przy omawianiu ocieplenia poddasza.

Dach to powierzchnia, której zdecydowanie należy poświęcić więcej uwagi, niż tylko podanie ceny za 1m2 izolacji pianką. Podczas takiego spotkania przedstawiciel naszej firmy przedstawi możliwe sposoby wykonania ocieplenia, podpowie jakie są możliwe rozwiązania i doradzi odpowiedni produkt, uwzględniając potrzeby i oczekiwania Klienta oraz różne opcje cenowe.

Po wykonaniu pomiarów i ustaleń, ofertę sporządzamy w wersji pisemnej, gdzie oprócz ceny prezentujemy proponowany materiał, który ma posłużyć do wykonania ocieplenia. W ofercie możemy zawrzeć również pakiet usług dodatkowych, takich jak: przygotowanie pomieszczeń, zabezpieczenie gotowych tynków, stolarki otworowej, wypełnienie przestrzeni w okolicy murłaty (jeżeli izolacja dachu/poddasza wykonywana jest przed wykonaniem elewacji zewnętrznej.

Najskuteczniejsza metoda izolacji

W cenie sprawdzenie pełnym, kompletnym, udokumentowanym i zgodnym z normami badaniem termowizyjnym całego budynku (nie tylko pomieszczeń, które były izolowane pianką izolacyjną, ale też budynku z zewnątrz, okien, drzwi, ścian, pasa przyziemia, itp. - wraz z opisem i zaleceniami) w okresie do 12 miesięcy od wykonania izolacji natryskowych (w zależności od czasu natrysku i pory roku) w ramach gwarancji projektu.