Izolacje natryskowe w budownictwie jednorodzinnym

Wyobraź sobie ograniczenie kosztów ogrzewania do 50%, izolację, która dodatkowo redukuje hałas z zewnątrz, jest całkowicie niepyląca i antyalergiczna, uniemożliwia przedostawanie się kurzu, pyłków i innych zewnętrznych zanieczyszczeń do wewnątrz. Wyobraź sobie wysoki komfort cieplny w Twoim domu bez względu na porę roku.

Izolacje natryskowe są najlepszym z dostępnych na rynku materiałów izolacyjnych, są bezwzględnie najlepsze w obszarze oszczędzania energii i zapewnienia komfortu cieplnego - oferują znacznie więcej, niż tradycyjne materiały izolacyjne (wełna, styropian) za niewiele wyższy koszt.

Naszą rolą jako, jako firmy wykonującej izolacje natryskowe i wykonującej kontrole termowizyjne jest zwiększenie komfortu cieplnego i zdrowia Twojej rodziny oraz znaczne zwiększenie efektywności energetycznej w Twoim domu. Oferowane przez nas technologie izolacyjne i usługi nie tylko spełniają, ale najczęściej przewyższają wymogi i standardy ustalane w obowiązujących w Polsce normach.

Celem naszym jest zapewnienie Ci oszczędności, obniżenie rachunków za energię, podnosząc jednocześnie jakość powietrza w Twoim domu.

Ocieplenie połaci dachowej i poddasza to taka bariera zewnętrzna, która zabezpiecza Twój dom przed niekontrolowanym napływem zimnego lub gorącego powietrza oraz wilgoci. A więc to samo powietrze, które przenika do Twojego domu, przynosi ze sobą zewnętrzne zanieczyszczenia w postaci wilgoci, alergenów, kurzu, pyłków.

Izolacja natryskowa Twojego domu z Izolacje.com zapewni najbardziej efektywny materiał izolacyjny, będący jednocześnie lekką warstwę uszczelniającą, kontrolującą obieg ciepła, wymianę powietrza i przenikanie alergenów i wilgoci do Twoim domu. Izolacje natryskowe zapewniają stałą i wysoką wartości oporu cieplnego w najbardziej ekstremalnych warunkach i nie tracą swoich właściwości wraz z upływem czasu, zabezpieczając Twój dom przed utratą ciepła zimą lub jego nadmiernym powstawaniem latem.

Jakość i pewność jak w żadnej innej firmie w Polsce - tylko z Izolacje.com.

Dodatkowe informacje

 • Budownictwo wielorodzinne

  Budując dobrej jakości dom, w którym ma zamieszkać wiele rodzin, jako priorytety stawiamy optymalną stopę zwrotu z inwestycji, późniejsze niższe koszty ogrzewania, komfort, zadowolenie, wygodę oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Kilka słów na temat izolacji natryskowych w budownictwie wielorodzinnym: link.

  • Izolacje.com Izolacje natryskowe najlepsza stopa zwrotu z inwestycji
 • Rolnictwo, obiekty rolnicze

  W obiektach rolniczych, piana poliuretanowa zamkniętokomórkowa sprawdza się idealnie. Ma ona ponadto kilka dodatkowych cech, które znakomicie nadają się do obiektów rolniczych: link.

  • Izolacje.com Izolacje natryskowe trwałość i bezpieczeństwo
 • Przemysł, obiekty przemysłowe

  Izolacje nowobudowanych, remontowanych lub adoptowanych budynków przemysłowych - tutaj doskonale sprawdzi się izolacja posadzek, ścian i stropów zamkniętokomórkową pianą poliuretanową: link.

  • Izolacje.com Izolacje natryskowe oszczędność
 • Pianka otwartokomórkowa

  Opis technologii natrysków otwartokomórkowych, zalety tego rodzaju pianki oraz gdzie stosować piankę otwartokomórkową: link.

  • Izolacje.com Izolacje natryskowe jakość powietrza
 • Pianka zamkniętokomórkowa

  Opis technologii natrysków zamkniętomórkowych, zalety tego rodzaju pianki oraz gdzie stosować piankę zamkniętokomórkową: link.

  • Izolacje.com Izolacje natryskowe najlepsze właściwości izolacyjne