Informacje dla Ciebie (dotyczące izolacji natryskowych)

 • Cennik izolacji natryskowych

  Cena ocieplania pianką zależy od wielu czynników takich jak: rodzaj zastosowanego materiału, stopień trudności wykonywania prac, ilość zamówionego materiału. Cena może różnić się w zależności od tego, którego producenta poliuretanu Państwo wybiorą - w celu przygotowania indywidualnej wyceny prosimy o kontakt.

 • Ekologia izolacji natryskowych

  Piana poliuretanowa jest najbardziej ekologicznym produktem na rynku. Posiada atesty, że nie wytwarza żadnych związków lotnych, dodatkowo nie pyli i nie pleśnieje oraz kwestia oszczędności zużycia energii – urządzenia grzewcze mogą mieć nawet do 30% mniejszą wydajność, a rachunki zmniejszyć się nawet o 60%.

 • Ocieplenia poddaszy

  Zarówno w przypadku ocieplania poddasza wełną mineralną, jak i metodą natrysku pianki poliuretanowej, największą wagę należy zwracać się na jakość wykonania samego montażu – to od tego w głównej mierze zależy czy w naszej izolacji nie ma mostków termicznych oraz czy wykonana izolacja nie zmieni swoich właściwości przez kolejne kilkadziesiąt lat użytkowania.

 • Opinie o izolacjach natryskowych

  Jestem po natrysku pianką PUR i mogę polecić Izolacje.com jako pewnego i w pełni solidnego wykonawcę. Długo się zastanawiałem nad wyborem wykonawcy, bo przy natrysku bardzo ważne jest dobre wykonanie. Po fakcie mogę potwierdzić, że dobrze wybrałem.

 • Gwarancja premium czyli dlaczego masz pewność

  Czyli dlaczego właśnie z nami masz pełną gwarancję, jakiej nie oferuje żadna inna firma w Polsce, zajmująca się izolacjami natryskowymi.