Ekologia izolacji natryskowych

Stosowana przez nas technologia powstała w wyniku długoletnich doświadczeń w ciągłym poszukiwaniu dla zapotrzebowania człowieka na najlepsze termoizolacyjne i hydroizolacyjne materiały, a także na zdrowy styl życia i wykorzystanie ekologicznych materiałów izolacyjnych.

Udokumentowane właściwości stosowanych przez nas materiałów izolacyjnych zapewnią Państwu bezpieczeństwo izolacji i czystość powietrza dla Was i Waszych bliskich.

Stosowane przez nas izolacje natryskowe nie zawierają szkodliwych związków (lotnych związków organicznych, freonów, formaldehydów, azbestu, itp.), nasze izolacje natryskowe posiadają wyjątkową długowieczność, nie tracą swoich właściwości w okresie całego okresu użytkowania, a więc są w pełni uzasadnione z energetycznego i ekonomicznego punktu widzenia.

Stosowane przez nas izolacje natryskowe mają korzystny wpływ na środowisko – z jednej strony ograniczają zużycie energii, z drugiej wykonane są z produktów poddanych recyklingowi i nie zawierają substancji niszczących warstwę ozonową.

W pomieszczeniach, w których zastosowano ocieplanie pianką izolacyjną, nie pojawiają się wśród domowników reakcje alergiczne – pianka nie pyli i jest całkowicie bezzapachowa.

Zapewniamy czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń, bez pyłków i alergenów. Izolacja zapobiega powstawaniu grzybów w obszarach ścian i dachów.