Ocieplanie poddaszy pianką PUR w Warszawie

Dlaczego ocieplić poddasze pianką izolacyjną? Oto odpowiedź:

Izolacje natryskowe są rozwiązaniem ekologicznym i energooszczędnym. Podnoszą wartość energetyczną docieplonych pomieszczeń poprzez zmniejszenie rocznych wydatków na ich ogrzewanie nawet o połowę. Ocieplenie pianką PUR poddasza jest szybkie w wykonaniu - trwa zwykle 1 dzień - i jest całkowicie bezpieczne dla alergików. Materiał izolacyjny jest tworzywem niepylącym. Oprócz doskonałych walorów termoizolacyjnych dodatkowo ogranicza przenikanie hałasu (izolacja ta pełni również funkcję izolacji akustycznej).

Ocieplanie pianką - zatrzymaj ciepło na poddaszu

Dobrze wykonana izolacja natryskowa, co nasza firma może Państwu zagwarantować, to najlepszy sposób na zatrzymanie ciepła w swoim domu, niezależnie od metrażu. Takie docieplanie budynku natychmiast zauważa się w okresie zimowym, ale także latem, kiedy za oknem panują bardzo wysokie temperatury, w środku długo utrzymuje się przyjemny chłód.

Zajmując się ocieplaniem poddaszy w Warszawie, gwarantujemy wykorzystywanie najlepszych na rynku materiałów, trwałych i skutecznie izolujących.

Wykonujemy bardzo trwałe izolacje natryskowe poddaszy przy pomocy materiałów izolacyjnych renomowanych producentów oraz profesjonalnego sprzętu.

Docieplanie domu i izolacja natryskowa poddasza - sprawdź, jakie to proste!

Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Ocieplenie poddasza pianką PUR jest procesem nie tylko szybkim, ale także naprawdę tanim, o czym można przekonać się już teraz. Przygotujemy profesjonalną wycenę, dokładnie określimy zakres swoich usług i rzetelnie odpowiemy na wszystkie pytania.