O naszej firmie

Głównym zakresem działalności firmy są profesjonalne usługi izolacji natryskowych (jakość premium) oraz usługi termowizyjne. Na rynku warszawskim byliśmy jedną z pierwszych firm z tej branży i to tutaj, działając od kilkunastu lat, po dziś dzień zwracamy naszym klientom uwagę na powody strat ciepła. Jak mało kto znamy słabe strony izolacyjności polskich domów.

Jak mało kto od lat wykonujemy badania termowizyjne w zamieszkałych już domach, "po fakcie" identyfikując słabe właściwości izolacji opartych na tradycyjnych materiałach izolacyjnych, w szczególności na styropianie lub na wełnie mineralnej - bardzo często na poddaszach, niejednokrotnie stwierdzając niezgodność z przepisami prawa budowlanego w zakresie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Najczęściej niestety, stwierdzone przez nas wady izolacji opartych na tradycyjnych materiałach izolacyjnych, są już niemożliwe do poprawy bez kosztownych nakładów inwestycyjnych i w zamieszkałych budynkach, klienci - rozkładając ręce - nie decydują się już na tego typu nieprzewidziane inwestycje, będąc zmuszonymi zaakceptować te wady i decydując się na życie z nimi do końca życia.

Wad tych można jednak było uniknąć wcześniej, decydując się na izolacje natryskowe zamiast materiałów tradycyjnych, takich jak wełna, łatwo podatnych na wady wykonawcze i dodatkowo tracących swe własności izolacyjne wraz z upływem czasu.

Znając słabe strony izolacyjności polskich domów, oferujemy więc także profesjonalne usługi ocieplania budynków pianą poliuretanową - m.in. także z badań termowizyjnych w okresie wielu lat stwierdzamy bezsprzecznie, że nie ma lepszego materiału izolacyjnego.

Naszym klientom oferujemy usługi izolacji natryskowych, opartych o piany różnych producentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych, dostosowując oferowane technologie do różnych wymagań.

Dzisiaj jesteśmy dumni z wyników naszej pracy, będąc wiodącym wykonawcą izolacji natryskowych w rejonie Mazowsza i w województwach ościennych. Mamy za sobą ogromne doświadczenie nie tylko w zakresie przeprowadzania przez nas izolacji natryskowych, ale i kontroli termowizyjnych innych niż my wykonawców izolacji natryskowych, doskonale znając możliwe do popełnienia przez nich błędy i... po prostu przez nas ich nie popełniając.

Wartością nadrzędną dla nas jest jakość. Nie podejmujemy się każdego zlecenia - nie mamy nawet takich mocy przerobowych i nie chcemy tego zmieniać. Nie oferujemy też najniższej ceny na rynku. Wiemy, że jakość obroni się sama także w przypadku, kiedy cena jest niewiele wyższa od wykonawców mało doświadczonych, oferujących słabe technologie, niereferencyjny sprzęt, wykonujących usługi niejako przy okazji innych usług budowlanych - zbyt wiele takich problemów identyfikowaliśmy przez lata kontroli termowizyjnych. Jako dostawca technologii natryskowych, wykonawca usług izolacji natryskowych i jako strona kontrolująca innych wykonawców, zbyt dobrze wiemy, jak łatwo jest dziś potwierdzić lub zakwestionować jakość.

Pytania i odpowiedzi

 • Pytanie

  Jak długo firma działa na rynku?

  • Izolacje.com

   Działamy w branży od kilkunastu lat (od 2004 roku), a w ramach wydzielonej i osobno zarejestrowanej firmy, od 2007 roku.

 • Pytanie

  Jaki jest obszar działania firmy, czy firma działa na terenie całego kraju?

  • Izolacje.com

   Siedziba firmy mieści się w Warszawie i swoim działaniem obejmuje całe woj. mazowieckie. Dodatkowo świadczymy usługi w woj. łódzkim i lubelskim. W niektórych przypadkach (kiedy odległość nie jest zbyt duża od siedziby firmy), przyjmujemy zlecenia w sąsiadujących z woj. łódzkim gminach, leżących w woj. wielkopolskim (prosimy o kontakt w celu sprawdzenia takiej możliwości). W pozostałych województwach na tą chwilę nie prowadzimy działalności. Nie świadczymy usług w woj. kujawsko-pomorskim i pomorskim - jednak mamy godną polecenia firmę, obejmującą swoim zakresem usług te 2 województwa (prosimy wówczas o kontakt).

   mapa obszar działań naszej firmy